První dny v Pohádkách

Představte si třídu, kde každý den je jako vstoupit do světa plného princezen, draků, skřítků a kouzel. To vše a mnohem více nabízí naše Pohádkové třída, kde jsme právě strávili naše první dva týdny.

Hned první dny jsme se pustili do seznamování mezi sebou, ale také se školkou. Knihovna plná pohádkových knížek, koutek s hračkami inspirovanými pohádkami, kuchyňka plná pochutin k vytvoření kouzelných pokrmů, ateliér plný pastelek a kreativních pomůcek…

První týden jsme strávili hraním her a učením se novým písničkám. Povídali jsme si, hráli seznamovací hry, cvičili, malovali a občas utírali slzičky :-).

Druhý týden jsme se vydali na naši první pohádkovou výpravu - navštívili jsme místní knihovnu, kde jsme si pohádky nejen přečetli, ale také půjčili na čtení do školky.

Za první dva týdny v Pohádkové třídě jsme prožili mnoho dobrodružství, naučili se nové věci a především jsme se spřátelili. Neděsíme se představy, že za rohem může číhat zlý vlk nebo zlá královna, protože víme, že v našem pohádkovém světě máme kamarády, kteří nám pomohou je přemoci.

Těšíme se na další týdny plné kouzel a pohádek, které nás čekají v naší Pohádkové třídě.