Zaměstnanci

Sandra Bejdáková

Mým životním krédem je dívat se na věci z jiné stránky a hlavně se pořád smát. Těší mě pomáhat a překvapovat druhé lidi. Miluji knihy a výzvy. A jak se vidím? Jako citlivka, vtipálek, puntičkář a někdy i nervák :-)

Jolana Bergerová

Mám ráda děti a jejich radost je úžasná odměna, jejich přirozenost je nakažlivá a nápomoc při jejich rozvoji je krásnou výzvou. Jsem pozitivní a optimistická a věřím, že úsměv je nejhezčí make-up. Občas jsem tvrdohlavá nebo prchlivá a když se nazlobím, není o co stát. Taky se ráda hýbu, miluji hudbu a tanec, zvířata a přírodu vůbec.

Veronika Cibulková

Jsem tvůrčí, klidná a veselá povaha. Snažím se jít dál, nemám ráda změny. Miluji rodinu, přírodu, módu a nakupování. Ráda jezdím na výlety. Trochu adrenalinu neuškodí ;-)

Šárka Juřenová

Jsem absolventkou bakalářského programu v oboru Speciální pedagogika, zajímá mě tedy především práce s dětmi, které potřebují různou míru individuální podpory. Ve volném čase ocením chvíle klidu s knížkou, ale i společnost dobrých přátel. Ráda si doplňuji znalosti formou různých vzdělávacích seminářů.

Pavel Karlík

Od mala jsem vyrůstal ve folklórní rodině a byl jsem veden k tradicím. Tento styl mi přirostl k srdci a řekl bych, že je i mým životním stylem. Věnuji se zpěvu, tanci ale snažím se i zachovávat a pokračovat v tradičním lidovém umění - malování lidových ornamentů. Mám rád kulturu, knihy, hudbu a tanec a jsem pro každou legraci, mám rád zábavu, jsem přátelský, komunikativní, ale občas i náladový. Jsem citlivý a umím naslouchat druhým. Co musím přiznat, tak to, že jsem tak trošku víc bordelář :-D

Veronika Kornhauserová

Mám ráda smích a dobrou náladu a na vše se snažím dívat optimistickým pohledem. Miluji knihy, hudbu, pohádky a fandím Rogeru Federerovi. Jaká jsem? Milá, laskavá, usměvavá, ale někdy se umím i trochu zlobit.

Jarmila Kovacsová

Vystudovala jsem střední školu s obchodním zaměřením.. Mám ráda zpěv, tanec, sport a kreslím intuitivní obrazy.. Snažím si zachovat své vnitřní dítě a děti k mému životu neodmyslitelně patří.. Děti jsou nám darem, radostí, štěstím a LÁSKOU, proto chci být součástí rozvíjení jejich umění, dovedností, znalostí