Těšíme se na všechny děti a rodiče

Vážení rodiče a hlavně děti.

Vítáme všechny po prázdninách! Věřím, že si v novém školním roce děti najdou nové kamarády, ale také že budeme každý den objevovat něco nového. Děti, které se k nám po prázdninách vrací do známého prostředí se určitě těší, co je letos čeká zajímavého.

Připravili jsme s kolegy bohatý program na celý rok.

Rychle opravujeme, třídíme hračky, zdobíme třídy a hlavně objednáváme nejzajímavější divadélka a chystáme činnosti a pomůcky, které budeme během roku potřebovat. Také nás v pondělí všechny čeká celodenní školení, abychom byli ve vzdělávání Vašich dětí ještě lepší.

Víc nesmím prozradit, jen to, že stávající pedagogy i nově příchozí a začínající podpořím ve všech jejich aktivitách s dětmi.

Nejdůležitější věc, sestavení kolektivu, který bude fungovat ku prospěchu dětem jsem udělala. Od září budeme všichni zaměstnanci pomalu hodnotit, jak se nám společná práce daří.

Přípravy vrcholí, začínám mít stejnou trému, jako mají první den děti :-) Přeji nám všem, aby nejen září byl měsíc plný zářivých úsměvů.

Přeji ještě jednou všem našim školáčkům, krásný vstup do 1. třídy. Hodně štěstí dětem i rodičům.

Ve středu 1.9. AHOJ.